...

Автозапчасти: купить запчасти б/у и новые

На сьогоднішній день у майже кожної людини є автомобіль. Це не тільки засіб пересування і зручності, але і в багатьох випадках заставу доходу і прибутку.

Купуючи автомобіль, новий або бу, звичайно кожен з нас бажає легкої і комфортного життя. Але, на жаль, деталі автомобіля мають властивість зношуватися від неправильного або недбалого використання, або просто від старості. І тоді кожен досвідчений автолюбитель сам робить вибір, де йому купувати деталі до його улюбленцю.

Існує 4 види автозапчастин:

 1. — Новий оригінальні;
 2. — Б / у оригінальні;
 3. — Нові неоригінальний;
 4. — Б / у неоригінальні.

Давайте розберемося з кожним видом окремо.   

Нові оригінальні запчастини – найкращий варіант для ремонту автомобіля. Нова автозапчастин має безліч переваг перед бу запчастинами. Але має і суттєвий недолік – вкрай висока ціна. Тут можна сказати: ціна = якість. 

Нові неоригінальні запчастини – мають супер перевага – низька ціна. Але якість бажає бути кращим. Це недовговічний варіант для ремонту.

Про б / у неоригінальних запчастинах взагалі складно говорити. Якщо така нова запчастина може давати збої в роботі авто, то що можна сказати про відпрацьовану деякий час деталі?!

І, нарешті ми прийшли до теми нашої статті. Ми займається автозапчастини львів бу. Ці деталі перевіряються перед продажем на придатність і ступінь зносу.

Давайте виділимо всі переваги б / у оригінальних запчастин:

 • — Порівняно низька і доступна ціна;
 • — Оригінальність запчастин;
 • — Висока якість деталей;
 • — Широкий асортимент;
 • — Можливість замовлення потрібної деталі, при відсутності;
 • — Друге життя для придатних деталей;
 • — Економія природних ресурсів, які використовуються при виготовленні нових запчастин.
   

Як знайти потрібну автозапчастин?

В Україні існує велика кількість авторазборок. Кращим рішенням на сьогоднішній день є портал auto-zlom.com.ua. Усе  розбирання в Україні продають свій товар на порталі auto-zlom.com.ua. Багато хто займається великою кількістю різних моделей автомобілів. У таких випадках маємо велику ймовірність годі й шукати там потрібну деталь. 

У чому полягає наша робота:

— ми застерігаємо вас від необдуманих покупок і радимо варіанти які найбільше відповідають вашому запиту.
— контроль перед відправкою.
— упаковка і доставка. Товар ретельно упаковується і обережно транспортується весь час до відділення нової майже. Оплата послуг цієї компанії найчастіше відбувається при отриманні товару т. К. Точно розрахувати їх вартість заздалегідь досить складно.